Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit
Shitet, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek "Stacioni i Trenit". Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një pallati të ri 12-katësh Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 45.37 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Orientimi veri i mundëson shtëpisë ndriçim përgjatë gjithë ditës. Apartamenti është i pajisur me dokumnetacion të rregullt hipotekor si dhe është i investuar me sistem kapot, termoizolim dhe sistem kondicionimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11694
45 m2
4
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-05

Adresa

Stacioni i Trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Qera,Kapanon,Teg

Teg Tirana ID: AL13628
1700 m2 2
8,500 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Myslym Shyri Tirana ID: Pro+13627
89 m2 2 1 3
110,000 €

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Materniteti i Ri Tirana ID: AL13626
121 m2 2 2 6
430 € /muaj