Shitet, Apartament 2+1, Porcelan
Shitet, Apartament 2+1, Porcelan
Shitet, Apartament 2+1, Porcelan

Pershkrimi

Shitet apartament në zonën e Porcelan në rrugën Xhanfize Keko. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 89.1m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij jug-perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • në proeces hipotekimi • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • totalisht e investuar • me ashensor Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11702
89 m2
1
0
0
Ka Hipoteke
2019-08-06

Adresa

Porcelan
Albania
Tirana
Porcelan

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €