Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kompleksi Dinamo, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në rrugën Medi Frashëri, Kompleksi Dinamo • Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 110 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualet • 1 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Me sistemm kondicionimi • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11703
110 m2
2
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-06

Adresa

Kompleksi Dinamo
Albania
Tirana
Kompleksi Dinamo

Prona te ngjashme

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 2
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 5
65,000 €

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 1
450 € /muaj