Qera,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit
Qera,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit
Qera,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit
Qera,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit
Qera,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit
Qera,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit
Qera,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit
Qera,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit
Qera,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit
Qera,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit
Qera,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit
Qera,Apartament 2+1,Rruga Kongresi i Manastirit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te rruga "Kongresi i Manastirit", midis shkollës "Ando Zako Çajupi" dhe Pediatrisë. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 • Sipërfaqja e apartamentit : 70 m2. Apartamenti është i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Totalisht i investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11704
70 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-06

Adresa

Kongresi i Manastirit
Albania
Tirana
Rruga Kongresi Manastirit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 2
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €