Shitet, Apartament 1+1, Mali Robit
Shitet, Apartament 1+1, Mali Robit

Pershkrimi

Shitet apartament tek Mali i Robit tek kompleksi kaltërsia. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 58m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij lindje mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës . Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • totalisht e investuar • me kondicioner Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11705
58 m2
2
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-06

Adresa

Mali Robit
Albania
Durrës
Mali i Robit

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 0
450 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €