Shitet, Vilë, Sauk
Shitet, Vilë, Sauk
Shitet, Vilë, Sauk
Shitet, Vilë, Sauk
Shitet, Vilë, Sauk
Shitet, Vilë, Sauk
Shitet, Vilë, Sauk
Shitet, Vilë, Sauk
Shitet, Vilë, Sauk
Shitet, Vilë, Sauk

Pershkrimi

Shitet vilë në zonën e Saukut të ri mes gjelbërimit dhe ajrit të freskët, në Mjull Bathore. Objekti, ndodhet shumë afër me rrugën kryesore. Klima është e përshtatshme për banim, me përparesi në të gjitha stinët. Vila ka një siperfaqe ndërtimi prej 338 m2, sipërfaqe trualli 475.5m2 dhe garazh 25m2. Strukturë 3-katëshe. Kati i parë organizohet në ambjent ndenjie dhe dhomë gjumi, tualet dhe pjesa e garazhit. Kati i dytë organizohet në ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, tualet, 2 ballkone. Kati i tretë organizohet në 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone. • Vila jepet me qera 1000 euro • Kati i 2 i vilës me qera 250 euro Opsion ideal investimi! Për ta vizituar kontaktoni !

Tipare

Villa
plus11706
475 m2
3
11
3
Ka Hipoteke
2019-08-06

Adresa

Sauk
Albania
Tirana
Sauk

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €