Qera, Apartament 2+1, Fresku
Qera, Apartament 2+1, Fresku
Qera, Apartament 2+1, Fresku
Qera, Apartament 2+1, Fresku
Qera, Apartament 2+1, Fresku
Qera, Apartament 2+1, Fresku

Pershkrimi

Jepet me qera apartament në zonën e Freskut në rrugën e Dajtit. Apartamenti ndodhet në katin e 1 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 125m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhomë gjumi, tualet, 3 ballkone. Apartamenti jepet me qera bosh. Orientimi i tij perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor • totalisht e investuar • me ashensor Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11708
125 m2
1
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-06

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shitet,Vilë,Kinostudio

Kinostudio Tirana ID: AL13452
300 m2 3 2 0
160,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Laprake, Tirane.

Laprake Tirana ID: PRI13451
96 m2 2 1 -1
85,000 €

Shitet,Apartament 3+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future13450
115 m2 3 2 1
72,000 €