Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 2+1, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 "Stacioni i Trenit" në kompleksin "Usluga". Apartamenti ndodhet në katin e 10 banim të një pallati të ri 12-katësh. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 103 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka orientim veri-lindje, disponon sistem kondicionimi, është plotësisht i mobiluar. Është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11722
103 m2
10
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-07

Adresa

Stacioni i Trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj