Qera, Apartament 2+1+ Garazh, Garda, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1+ Garazh, Garda, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1+ Garazh, Garda, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1+ Garazh, Garda, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1+ Garazh, Garda, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1+ Garazh, Garda, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1+ Garazh, Garda, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1+ Garazh, Garda, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1+ Garazh, Garda, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1+ Garazh, Garda, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar tek Garda • Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 114 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Ashensor • Pallat i ri • Garazh • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11726
114 m2
2
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-07

Adresa

Garda
Albania
Tirana
Garda

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj