Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta
Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta
Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta
Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta
Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta
Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta
Shitet,Apartament 1+1,Pallati Me Shigjeta

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Pallatit me Shigjeta. Ndodhet në katin 1 te nje pallati ekzistues dhe ka sipërfaqe totale prej 59 m2. Apartamenti ka një orientim shume te mire ndaj drites natyrale si dhe është i pajisur me çertifikatë pronësie. Apartamenti disponon: •Sallonin Ndenjes • Dhoma e Gjumit •Tualeti •I Mobiluar •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11727
59 m2
1
1
1
Ka Hipoteke
2019-08-07

Adresa

Pallati Me Shigjeta
Albania
Tirana
Pallati me Shigjeta

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €