Shitet,Bar-Restorant,Golden Park
Shitet,Bar-Restorant,Golden Park

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet në nje nder komplekset me te mira ne qytet,ne Kompleksin "Golden Park"• Informacion mbi Ambjentin • Kati i 8 dhe 9 i nje pallati 9 katesh • Sipërfaqa e ambjentit 984 m² • 4 Tualete •Siperfaqja e Katit te 8 eshte 676 m2,nga te cilat 306 m2 jane verande,ndersa pjesa tjeter hapesire e brendshme e parashikuar te funksionoje si bar-restorant • Siperfaqja e katit te 9 eshte 308 m2 e parashikuar per te funksionuar si pishine • I investuar totalisht • Ndriçim • Kubaturë e rregullt • Pozicion i favorshëm gjeografik • Pamje 360 grade • Ndërtesa shtrihet në zonë te aksesueshme • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Bar / Restaurant
future11728
984 m2
8,9
0
4
Ne proces hipotekimi
2019-08-07

Adresa

Golden Park
Albania
Tirana
Golden Park

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 2
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €