Qera,Qender Biznesi-Hotel,Unaza E Re
Qera,Qender Biznesi-Hotel,Unaza E Re
Qera,Qender Biznesi-Hotel,Unaza E Re

Pershkrimi

Jepet me qera Qender Biznesi e projektuar si Hotel në zonen e Unazes Se Re.Objekti ka strukturë 9 -katëshe , me sipërfaqe të brendshme 2922 m2.Godina eshte parashikuar qe nga kati i pare,2 dhe kati i 7 te funksionojne si ambjente sherbimi apo salle konferencash.Nderkohe 5 kate te tjera jane parashikuar te funksionojne si hotel me nje kapacitet total prej 40 dhomash,ndersa kati i fundit disponon 3 suita.Detaje të tjera • Godina disponon ashensor te brendshem,eshte e gjitha fasade xhami dhe ka punime shume cilesore. •Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Building
future11732
2922 m2
40
45
Ne proces hipotekimi
2019-08-07

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 4
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 9
90,000 €