Ambjent për qera rruga Xhanfize Keko

Pershkrim

Ambjenti ndodhet në zonën e "Varrit të Bamit" në rrugën “Xhanfize Keko” . Ambjenti ka orientim lindje dhe sipërfaqe totale 20 m2. Ambjenti është I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi aktualisht e investuar për barber shop ose parukeri . Ka lokacion shumë të mirë sepse ndodhet buzë rrugës kryesore. Detaje të tjera • I investuar • Aktualisht në gjendje pune Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
160 €
0
Në proces hipotekimi
2018-11-22

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 20

Adrese

Rruga Xhanfize Keko
Albania
Tirana
Rruga Xhanfize Keko

Prona të sygjeruara