Shitet, Apartament 3+1, Selite
Shitet, Apartament 3+1, Selite
Shitet, Apartament 3+1, Selite
Shitet, Apartament 3+1, Selite
Shitet, Apartament 3+1, Selite
Shitet, Apartament 3+1, Selite
Shitet, Apartament 3+1, Selite

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Selites. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati i 7 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 320 m2 • Me çertifikatë pronësie • I investuar • I mobiluar • Apartamenti disponon:• Salloni Ndenjes •3 Dhoma Gjumi •2 Tualete •Verande. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte e qet, larg zhurmave dhe e preferuar per banim Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11738
320 m2
7
4
2
Ka Hipoteke
2019-08-08

Adresa

selite
Albania
Tirana
Selite

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 3+1,Casa Italia

Casa Italia Tirana ID: future13447
110 m2 3 2 1
75,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future13446
63.9 m2 1 1 2
46,500 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik Tirana ID: PRI13445
175 m2 2 1 2
300 € /muaj