Shitet, Kapanon , Elbasan
Shitet, Kapanon , Elbasan
Shitet, Kapanon , Elbasan
Shitet, Kapanon , Elbasan
Shitet, Kapanon , Elbasan

Pershkrimi

Kapanoni është i pozicionuar ne Elbasan. Informacion mbi kapanonin: • Sipërfaqja e truallit : 5000 m2 • Sipërfaqe ndertim: 1240 m2 nga ku 1000 eshet magazine dhe 240 m2 zyra te mobiluara. •Hapesire parkimi. Dokumentacioni: Me Hipotekë •Lokacion shumë i favorshëm •I organizuar mire •I investuar •I shfrytëzueshëm për cdo lloj aktiviteti biznesi. • Ambjent Multifunksional. Për ta vizituar na kontakto

Tipare

Apartment
11739
5000 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-08-08

Adresa

elbasan
Albania
Elbasan
Metalurgjiku

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj