Qera, Apartament 2+1, Prokuroria e Tiranes
Qera, Apartament 2+1, Prokuroria e Tiranes
Qera, Apartament 2+1, Prokuroria e Tiranes
Qera, Apartament 2+1, Prokuroria e Tiranes
Qera, Apartament 2+1, Prokuroria e Tiranes
Qera, Apartament 2+1, Prokuroria e Tiranes
Qera, Apartament 2+1, Prokuroria e Tiranes

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në Rrugën Haxhi Hysen Dalliu tek Prokuroria e Tiranës. Informacion mbi Apartamentin: • Ndërtim i Ri • Kati 3 • Sipërfaqa e apartamentit : 79 m2 • Organizimi: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i gatimit •2 Dhoma gjumi • Tualeti • I mobiluar • I investuar • Zona ne te clen ndodhet apartamenti eshte leht e aksesushme, pranë faciliteteve e qete dhe e preferuar per banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11741
79 m2
3
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-08

Adresa

haxhi dalliu
Albania
Tirana
Rruga Haxhi Dalliu

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €