Shitet, Apartament 2+1, Sarandë
Shitet, Apartament 2+1, Sarandë
Shitet, Apartament 2+1, Sarandë
Shitet, Apartament 2+1, Sarandë
Shitet, Apartament 2+1, Sarandë
Shitet, Apartament 2+1, Sarandë
Shitet, Apartament 2+1, Sarandë
Shitet, Apartament 2+1, Sarandë

Pershkrimi

• Apartamenti ndodhet ne qytetin e Sarandës. • Ka nje sipërfaqje prej 85m², të organizuar në sallon ndenje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 1 banjo dhe ballkon. • Siç e shihni dhe nga fotot, apartamenti ka një mobilim të një stili të veçantë dhe përfshin të gjitha pajisjet e nevojshme, të një kualiteti të lartë. • Në të do të gjeni: kuzhinë graniti, pajisje hidrosanitare tepër cilsore, kondicioner në çdo dhomë, sistem alarmi, siguri e lartë e dyerve, etj. • Të gjitha dhomat kanë dalje në ballkonë, i cili ju ofronë pamjen relaxuese të detit dhe ajrin e paster që mundëson kati i fundit. • Pallati ju krijon kushtet e nevojshme, si ujë dhe drita 24h, ashensor, parking etj. • Në çmim përfshihet dhe një vend parkimi. • Apartamenti disponon të gjithë dokumentacionin e rrgullt hipotekor.

Tipare

Apartment
PRI11744
85 m2
5
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-08

Adresa

sarande
Albania
Sarandë

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €