Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë
Shitet, Apartament 1+1, Sarandë

Pershkrimi

• Apartamenti ndodhet ne qytetin e Sarandës. • Ka nje sipërfaqje prej 35m², të organizuar në 1 dhomë kryesore + kuzhinë, 1 tualet dhe 1 ballkon. • Siç e shihni dhe nag fotot, flati ka një mobilim të një stili të veçantë dhe përfshin të gjitha paisjet e nevojshme, të një kualiteti të lartë. • Në të do të gjeni: kuzhinë graniti, pajisje hidrosanitare tepër cilsore me hidromasazh, kondicioner në dhomë, sistem alarmi, siguri e lartë e dyerve, etj. • Dhoma ka dalje në ballkon, i cili ju ofronë pamjen relaxuese të detit dhe ajrin e pastër që mundëson kati i fundit. • Pallati ju krijon kushtet e nevojshme, si ujë dhe drita 24h, ashensor, etj. • Flati disponon të gjithë dokumentacionin e rrgullt hipotekor.

Tipare

Apartment
PRI11745
35 m2
6
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-08

Adresa

sarande
Albania
Sarande
Sarande

Prona te ngjashme

Qera,Kapanon,Teg

Teg Tirana ID: AL13628
1700 m2 2
8,500 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Myslym Shyri Tirana ID: Pro+13627
89 m2 2 1 4
110,000 €

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Materniteti i Ri Tirana ID: AL13626
121 m2 2 2 7
430 € /muaj