Shitet, Apartament1+1, Sarandë
Shitet, Apartament1+1, Sarandë
Shitet, Apartament1+1, Sarandë
Shitet, Apartament1+1, Sarandë
Shitet, Apartament1+1, Sarandë
Shitet, Apartament1+1, Sarandë

Pershkrimi

• Apartamenti ndodhet ne qytetin e Sarandës. • Ka nje sipërfaqje prej 35m², të organizuar nga 1 dhomë kryesor + kuzhinë, 1 banjo dhe ballkonë. • Siç e shihni dhe nag fotot, flati ka një mobilim të një stili të veçantë dhe përfshin të gjitha pajisjet e nevojshme, të një kualiteti të lartë. • Në të do të gjeni: kuzhinë graniti, pajisje hidrosanitare tepër cilsore me hidromasazh, kondicioner në dhomë, sistem alarmi, siguri e lartë e dyerve, etj. • Dhoma ka dalje në ballkonë, i cili ju ofronë pamjen relaxuese të detit dhe ajrin e paster që mundëson kati i fundit. • Pallati ju krijon kushtet e nevojshme, si ujë dhe drita 24h, ashensor, etj. • Flati disponon të gjithë dokumentacionin e rrgullt hipotekor.

Tipare

Apartment
PRI11745
35 m2
6
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-08

Adresa

sarande
Albania
Sarandë

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €