Kjo prone nuk eshte e disponueshme!

Per te pare prona te ngjashme

KLIKO KETU
Qera, Ambient, Myslym Shyri
Qera, Ambient, Myslym Shyri
Qera, Ambient, Myslym Shyri
Qera, Ambient, Myslym Shyri
Qera, Ambient, Myslym Shyri
Qera, Ambient, Myslym Shyri

Pershkrimi

Jepet me qera ambient duplex tek "Myslym Shyri". Ambienti është i pozicionuar në katin 1 me sipërfaqe 130 m2 , ku 70 m2 është kati 1 dhe 60 m2 është kati 2. Ambienti ndodhet buzë rrugës kryesore dhe mund të përdoret për një sërë aktivitetesh. Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
OPP11746
130 m2
3
0
1
Ka Hipoteke
2019-08-08

Adresa

Myslym Shyri
Albania
Tirana
Myslym Shyri

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj