Qera,Godine Biznesi,Vaqarr
Qera,Godine Biznesi,Vaqarr
Qera,Godine Biznesi,Vaqarr
Qera,Godine Biznesi,Vaqarr
Qera,Godine Biznesi,Vaqarr
Qera,Godine Biznesi,Vaqarr
Qera,Godine Biznesi,Vaqarr
Qera,Godine Biznesi,Vaqarr
Qera,Godine Biznesi,Vaqarr
Qera,Godine Biznesi,Vaqarr
Qera,Godine Biznesi,Vaqarr
Qera,Godine Biznesi,Vaqarr
Qera,Godine Biznesi,Vaqarr

Pershkrimi

Jepet me qera qendër biznesi në Vaqarr .Qendra ka 2 kate Sherbim ,perkatesisht kati i 1 dhe i 2 te cilet kane sipërfaqe totale prej 978 m2 ndertim dhe 1500 m2 truall.Kati i pare ka nje siperfaqe prej 612 m2 ndersa kati i dyte 366 m2.Katet jane open space dhe kane secili kat nga 2 tualete.Kati i dyte disponon edhe 3 zyra dhe nje verande.Qendra ka në brendësinë e saj hapësirë për ambjente shërbimi,eshte e pajisur me shkalle te brendshme,eshte e gjitha fasade xhami,e pajisur me sistem ajrimi,sistem kamerash dhe sistem antizjarr.Për më shumë informacion kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11753
978 m2
0
4
Ka Hipoteke
2019-08-08

Adresa

Vaqarr
Albania
Tirana
Vaqarr

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €