Qera, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit
Qera, Apartament 1+1, Stacioni i Trenit

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 1+1 "Stacioni i Trenit". Apartamenti ndodhet në katin e 12 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 50 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11754
50 m2
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-08

Adresa

Stacioni i Trenit
Albania
Tirana
Stacioni I trenit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €