Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re
Shitet,Apartament 2+1,Unaza E Re

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Unazes se Re. Ndodhet në katin 8 banim dhe ka sipërfaqe totale prej 122 m2. Apartamenti ka një orientim shume te mire. Apartamenti disponon: •Salloni Ndenjes •2 dhoma gjumi •Tualeti •Ballkoni •Buze Rruge •Me hipoteke. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
future11757
122 m2
8
2
2
Ka Hipoteke
2019-08-08

Adresa

Unaza E Re
Albania
Tirana
Unaza e re

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj