Qera,Ambjent,Ali Demi

Pershkrim

Ambjenti është i pozicionuar në zonën e Ali Demit, te ish Markata e Vjetër. Informacion mbi ambjentin: • Kati 0 përdhes • Sipërfaqja e ambjentit: 191 m2. Ambjenti është bosh dhe disponon: • 2 Tualete • I investuar • I organizuar mirë • Fasadë xhami • Kubaturë e rregullt • Pozicion gjeografik i favorshëm • Buzë rruge • Mundësi të shumta shfrytëzimi. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Qira
Ambjent
1,400 €
Në proces hipotekimi
2018-11-27

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 191
Tualet (e) : 2

Adrese

Markata e Vjeter
Albania
Tirana
Alidemi
1001

Prona te ngjashme