Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Sheshi Willson, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Sheshit Willson • Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 • Sipërfaqja e apartamentit : 113 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11763
113 m2
7
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-09

Adresa

Sheshi Willson
Albania
Tirana
Sheshi Willson

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 2
120,000 €