Shitet, Ambjent, Rruga Fortuzi
Shitet, Ambjent, Rruga Fortuzi

Pershkrimi

Ambjenti ndodhet në Rrugën Fortuzi. Informacion mbi Ambjentin:• Buzë rruge • Kati i 0 buzë rruge • Sipërfaqa e ambjenti: 60 m2 • Tualeti • Fasadë xhami • Sistem kondicionimi dhe aspirimi • I investuar • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. Aktualisht eshte me qera • Mundesi shumë e mirë investimi • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
11764
60 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-08-09

Adresa

rruga fortuzi
Albania
Tirana
Rruga Fortuzi

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj