Qera,Ambjent,Yzberisht
Qera,Ambjent,Yzberisht
Qera,Ambjent,Yzberisht
Qera,Ambjent,Yzberisht
Qera,Ambjent,Yzberisht

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent ne zonen e Yzberishtit.Ambjenti shtrihet ne katin perdhe te nje pallati me punime mjaft cilesore me hapesire 29 m2. Ambjenti eshte i investuar dhe goxha i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi . Eshte i shtruar me pllaka,disponon ndricim,eshte i gjithi fasade xhami dhe disponon edhe qepen elektrik .Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future11771
29 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-08-09

Adresa

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj