Qera,Ambjent,Yzberisht
Qera,Ambjent,Yzberisht
Qera,Ambjent,Yzberisht
Qera,Ambjent,Yzberisht
Qera,Ambjent,Yzberisht

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent ne zonen e Yzberishtit.Ambjenti shtrihet ne katin perdhe te nje pallati me punime mjaft cilesore me hapesire 29 m2. Ambjenti eshte i investuar dhe goxha i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesi . Eshte i shtruar me pllaka,disponon ndricim,eshte i gjithi fasade xhami dhe disponon edhe qepen elektrik .Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
future11771
29 m2
0
0
1
Ka Hipoteke
2019-08-09

Adresa

Yzberisht
Albania
Tirana
Yzberisht

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 4
65,000 €

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 0
450 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €