Shitet, Apartament 2+1, Golem
Shitet, Apartament 2+1, Golem
Shitet, Apartament 2+1, Golem
Shitet, Apartament 2+1, Golem
Shitet, Apartament 2+1, Golem
Shitet, Apartament 2+1, Golem
Shitet, Apartament 2+1, Golem

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 në Golem. Apartamenti ndodhet në katin e 2 banim të një pallati të ri. Apartamenti ka sipërfaqe totale prej 120 m2 dhe është i organizuar në një sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Apartamenti është i pajisur me dokumnetacion të rregullt hipotekor. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
OPP11777
88 m2
2
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-09

Adresa

Golem
Albania
Durrës
Golem

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €