Qera, Ambjent, Rruga e Dibrës
Qera, Ambjent, Rruga e Dibrës
Qera, Ambjent, Rruga e Dibrës
Qera, Ambjent, Rruga e Dibrës

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi në Rrugën e Dibrës, tek Komisariati nr 4, në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0 me 216m2 , katin -1 me 221m2, katin -2 me 238m2. Ka orientim lindje-perëndim dhe sipërfaqe totale 650m2 . Ambjenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. • Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus11779
650 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Rruga e Dibrës
Albania
Tirana
Rruga e Dibres

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €