Qera, Ambjent, Rruga e Elbasanit
Qera, Ambjent, Rruga e Elbasanit
Qera, Ambjent, Rruga e Elbasanit
Qera, Ambjent, Rruga e Elbasanit
Qera, Ambjent, Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi tek Rruga e Elbasanit në rrugën Pjetër Budi, përballë Restorant Flogës, në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 1. Ka orientim lindje dhe sipërfaqe totale 400m2 . Ambjenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. • Pamje nga rruga kryesore Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus11780
46 m2
1
0
0
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Rruga e Elbasanit
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €