Shitet,Apartament 3+1,Elbasan

Pershkrim

Apartamenti është i pozicionuar në Elbasan. Informacion mbi apartamentin: • Kati 13 banim, pallat 15-katësh • Sipërfaqja e apartamentit : 144 m2 • Orientimi : Jug-Lindje-Perëndim. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 3 dhoma gjumi • 2 Tualete me aspirim natyral • Ballkoni • Pallat i ri • Ashensor • Punime cilësore • Ngrohje me kaldajë • Hidroizolim • Dopio xham • Pamje fantastike • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Aktive
Per Shitje
Apartament
52,000 €
13
Në proces hipotekimi
2018-11-28

Me teper tipare

Siperfaqe totale : 144
Tualet (e) : 2
Dhoma e ndenjies : 1

Adrese

Elbasan
Albania
Elbasan
Not Provided
1001

Prona te ngjashme