Shitet, Apartament 2+1, Allias
Shitet, Apartament 2+1, Allias
Shitet, Apartament 2+1, Allias
Shitet, Apartament 2+1, Allias

Pershkrimi

Shitet apartament në Allias rrugën Halit Bega. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 68m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar. Orientimi i tij lindje mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën e tiranës, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11781
68 m2
5
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Allias
Albania
Tirana
Allias

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 1
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 3
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 4
120,000 €