Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.
Qera, Apartament 3+1, Liqeni Artificial, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Liqenit Artificial • Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 144 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Studio • 2 Tualete • 1 Ballkon • Orientimi: Jug • I investuar • I mobiluar • Me parket • Me ashensor • Me sisitem chiller • Disponon certifikatë pronësie • Pamje fantastike nga liqeni • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11782
144 m2
4
4
2
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Liqeni Artificial
Albania
Tirana
Liqeni

Prona te ngjashme

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 0
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 5
65,000 €

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 1
450 € /muaj