Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik
Qera,Apartament 2+1,Tregu Elektrik

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Tregut Elektrik, afër Kompleksit Grand. Informacion mbi apartamentin: • Kati 2 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 120 m2 • Orientimi Jug. Apartamenti është totalisht i mobiluar dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 2 dhomë gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11784
120 m2
2
3
2
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Kompleksi Grand
Albania
Tirana
Tregu Elektrik

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €