Shitet,Apartament 2+1,Allias
Shitet,Apartament 2+1,Allias
Shitet,Apartament 2+1,Allias
Shitet,Apartament 2+1,Allias
Shitet,Apartament 2+1,Allias
Shitet,Apartament 2+1,Allias
Shitet,Apartament 2+1,Allias
Shitet,Apartament 2+1,Allias
Shitet,Apartament 2+1,Allias
Shitet,Apartament 2+1,Allias
Shitet,Apartament 2+1,Allias

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në Allias. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipërfaqja e apartamentit : 68 m2 • Orientimi Veri-Lindje-Perëndim • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni • Korridor shpërndarës • Kubaturë e rregullt • I investuar • Zonë e qetë dhe e preferuar për banim.Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11786
68 m2
4
3
1
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Rruga Njazi Meka
Albania
Tirana
Allias

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €