Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i  Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i  Thatë, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në hyrje te Rrugës Peti, Prane market Conad. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i ri • Kati i 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit: 66.55 m2. Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Dhomë gjumi • Tualeti • Ballkon. Cilësime të tjera: • I investuar • I shtruar me Parket . •veshje kapot, grafiato, sjelle termoizolim dhe kundra lagështirës. •Vetratat alumin termik, tripell xham me gaz argon, bën të mundur ruajtjen e temperaturës së brendshme të ambjentit. •Ndarjet e mureve - dopio tull, lesh guri, që sjelle izolim të plotë akustik nga apartamenti në apartament . •Shtrimi me parket cilesia mbi mesataren. •Dyert italiane të bardha, cilesia mbi mesataren. •Sistemi elektrik i ri mbi mesataren. •Sistemi hidraulik i ri mbi mesataren. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI11788
67 m2
1
2
1
2019-08-10

Adresa

Rruga e Petit
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Qera,Ambjent,Stacioni i Trenit

Stacioni i Trenit Tirana ID: al12731
170 m2 2 8
2,000 € /muaj

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 3
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 2
1,260,000 €