Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.
Qera, Apartament 1+1, Bllok, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në Bllok • Informacion mbi apartamentin: • Kati 11 • Sipërfaqja e apartamentit : 75 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 1 Dhomë gjumi • 1 Tualete • 1 Ballkon • I investuar • I mobiluar • Me 2 ashensor • Me sisitem kondicionimi • Disponon certifikatë pronësie • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11789
75 m2
11
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 4
65,000 €

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 0
450 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Mine Peza

rruga Mine Peza Tirana ID: OPP11966
93 m2 2 1 1
98,000 €