Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë
Shitet, Apartament 1+1, Liqeni i Thatë, Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet në hyrje te Rrugës Peti, Prane market Conad. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i ri • Kati i 1 banim • Sipërfaqja e apartamentit: 84.26 m2. Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Dhomë gjumi • Tualeti • Ballkon. Cilësime të tjera: • I investuar • I shtruar me Parket . •veshje kapot, grafiato, sjelle termoizolim dhe kundra lagështirës. •Vetratat alumin termik, tripell xham me gaz argon, bën të mundur ruajtjen e temperaturës së brendshme të ambjentit. •Ndarjet e mureve - dopio tull, lesh guri, që sjelle izolim të plotë akustik nga apartamenti në apartament . •Shtrimi me parket cilesia mbi mesataren. •Dyert italiane të bardha, cilesia mbi mesataren. •Sistemi elektrik i ri mbi mesataren. •Sistemi hidraulik i ri mbi mesataren. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI11790
84 m2
1
2
1
2019-08-10

Adresa

Rruga e Petit
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Qera,Kapanon,Teg

Teg Tirana ID: AL13628
1700 m2 2
8,500 € /muaj

Shitet, Apartament 2+1, Myslym Shyr, Tiranë

Myslym Shyri Tirana ID: Pro+13627
89 m2 2 1 4
110,000 €

Qera,Apartament 2+1,Brryli

Materniteti i Ri Tirana ID: AL13626
121 m2 2 2 7
430 € /muaj