Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku
Qera,Duplex,Blloku

Pershkrimi

Duplexi është i pozicionuar në zonën e Bllokut. Informacion mbi apartamentin: • Kati 10 dhe 11 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 268 m2 • Pamje 360 gradë. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë moderne dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 dhoma gjumi • 3 Tualete • Veranda 68 m2 • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Sistem ngrohje-ftohje • 5 Kondicionerë • Oxhak funksional • Veranda e përshtatshme për barbecue • Totalisht i investuar • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Duplex
al11793
268 m2
10
4
3
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Blloku
Albania
Tirana
Blloku

Prona te ngjashme

Qera, Apartament 2+1, Unaza e Re,Tiranë

Unaza e Re Tirana ID: PRI11962
98 m2 2 2 0
300 € /muaj

Shitet,Ambjent,Qytet Studenti

Qytet Studenti Tirana ID: al11961
64 m2 1 1
50,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Rruga Riza Cerova

Rruga Riza Cerova Tirana ID: al11960
89.5 m2 2 1 1
120,000 €