Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, te rruga "Themistokli Gërmenji", me pamje nga Ambasada Amerikane. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 150 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 dhomë gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Depo • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11796
150 m2
5
4
2
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Ambasada Amerikane
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €