Qera,Apartament 3+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, te rruga "Themistokli Gërmenji", me pamje nga Ambasada Amerikane. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 150 m2. Apartamenti është bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 3 dhomë gjumi • 2 Tualete • Ballkoni • Depo • Korridor shpërndarës • Pallat i ri • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11796
150 m2
5
4
2
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Ambasada Amerikane
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Ambjent, Unaza e re

Unaza e Re Tirana ID: 12730
187 m2 0
330,000 €

Shitet, Tokë, Rruga e Rinasit

Rinas Tirana ID: 12729
18000 m2 0 0 1
1,260,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Komuna e Parisit, Tiranë

Komuna e Parisit Tirana ID: PRI12728
110 m2 2 2 15
110,000 €