Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë,Tiranë
Shitet, Apartament 2+1, Liqeni i Thatë,Tiranë

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet nëhyrje te Rrugës Peti, Prane market Conad. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i ri • Kati i 1 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 98.01m2. Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • 2 Dhoma gjumi • Tualeti • 2 Ballkon. Cilësime të tjera: • I investuar • I shtruar me Parket. •veshje kapot, grafiato, sjelle termoizolim dhe kundra lagështirës. •Vetratat alumin termik, tripell xham me gaz argon, bën të mundur ruajtjen e temperaturës së brendshme të ambjentit. •Ndarjet e mureve - dopio tull, lesh guri, që sjelle izolim të plotë akustik nga apartamenti në apartament . •Shtrimi me parket cilesia mbi mesataren. •Dyert italiane të bardha, cilesia mbi mesataren. •Sistemi elektrik i ri mbi mesataren. •Sistemi hidraulik i ri mbi mesataren. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI11800
98 m2
1
3
1
2019-08-10

Adresa

Rruga e Petit
Albania
Tirana
Liqeni i Thate

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj