Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik • Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 107 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualete • 1 Ballkon • I investuar • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11803
107 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-10

Adresa

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 3+1,Casa Italia

Casa Italia Tirana ID: future13447
110 m2 3 2 0
75,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future13446
63.9 m2 1 1 2
46,500 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik Tirana ID: PRI13445
175 m2 2 1 2
300 € /muaj