Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.
Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Kopshtit Zoologjik • Informacion mbi apartamentin: • Kati 3 • Sipërfaqja e apartamentit : 107 m2 • Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 1 Tualete • 1 Ballkon • I investuar • Me ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim • Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
PRI+11805
107 m2
3
2
1
Ne proces hipotekimi
2019-08-10

Adresa

Kopshti Zoologjik
Albania
Tirana
Kopshti Zoologjik

Prona te ngjashme

Shitet,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13565
100 m2 1 3
230,000 €

Qera,Ambjent,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13564
100 m2 0 1 2
1,000 € /muaj

Qera,Lokal,Rruga e Elbasanit

Rruga e Elbasanit Tirana ID: AL13563
80 m2 2 10
1,400 € /muaj