Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit
Shitet,Apartament 1+1,Rruga e Elbasanit

Pershkrimi

Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, te Ambasador 2. Informacion mbi apartamentin: • Kati 6 banim • Sipërfaqja e apartamentit : 140.3 m2 • Dokumentacioni : Me Hipotekë. Apartamenti është totalisht i mobiluar në mënyrë moderne dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i gatimit • 1 dhomë gjumi • Tualeti • Ballkoni • Depo • Korridor shpërndarës • Garderobë • Parket • Pallat i ri • Ashensor • Zonë e aksesueshme në qytet dhe e preferuar për banim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
al11806
140.3 m2
6
2
1
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Ambasador 2
Albania
Tirana
Rruga e Elbasanit

Prona te ngjashme

Shitet, Vilë, Farkë, Tiranë

Farkë Tirana ID: PRI11969
720 m2 2
1,400,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Unaza e Re, Tiranë.

Umaza e Re Tirana ID: PRI11968
105.5 m2 2 2 5
65,000 €

Qera, Apartament 2+1, Rruga Dritan Hoxha

Rruga Dritan Hoxha Tirana ID: 11967
95 m2 2 1 1
450 € /muaj