Shitet, Apartament 3+1, Fiori Di Bosco
Shitet, Apartament 3+1, Fiori Di Bosco
Shitet, Apartament 3+1, Fiori Di Bosco
Shitet, Apartament 3+1, Fiori Di Bosco

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Fiori Di Bosco. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 4 Banim • Sipërfaqe: 132 m2. Organizimi: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone. Shperndarja e dhomave behet nepermjet korridoritKompleksi ka punime cilesore, kubature te rregullt, fasade te ventiluar, vertrate dopio xham termike dhe Izolim akustik. Vendodhja e favorshme te jep mundesin e te gjitha faciliteteve si (shkolla, qendra spitalore, transportit urban etj), ne kohe shume te shkurter. Per ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11807
132 m2
4
4
52
Ne proces hipotekimi
2019-08-10

Adresa

Don Bosco, Tirana
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13615
102.8 m2 1 1 4
85,332 €

Shitet Apartament 2+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13614
107 m2 1 1 -1
88,810 €

Shitet Apartament 1+1, Rruga "Kongresi Manastirit"

Rruga Kongresi i Manastirit Tirana ID: OPP13613
75 m2 1 1 0
62,000 €