Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco
Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Fiori Di Bosko. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 3 Banim • Sipërfaqe: 95.5 m2 Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni. • Orientim Perendim. Kompleksi ka punime cilesore, sistem terrakot, sisitem kapot dhe grila elektrike. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11808
95.5 m2
3
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-10

Adresa

Don Bosco, Tirana
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht, Tiranë

Yzberisht Tirana ID: PRI11965
98 m2 2 2 2
70,000 €

Shitet,Apartament 2+1,21 Dhjetori

21 Dhjetori Tirana ID: al11964
80 m2 2 2 3
90,000 €

Shitet,Apartament 2+1,Blloku

Blloku Tirana ID: al11963
105 m2 2 2 4
170,000 €