Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco
Shitet, Apartament 2+1, Fiori Di Bosco

Pershkrimi

Apartamenti ndodhet tek Fiori Di Bosko. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 3 Banim • Sipërfaqe: 95.5 m2 Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete • Ballkoni. • Orientim Perendim. Kompleksi ka punime cilesore, sistem terrakot, sisitem kapot dhe grila elektrike. Vendndodhja mjaft e mire e apartamenit te ofron mundesine e te gjitha lehtesirave ne kohe te shkurter. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Apartment
11808
95.5 m2
3
3
2
Ne proces hipotekimi
2019-08-10

Adresa

Don Bosco, Tirana
Albania
Tirana
Don Bosko

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 3+1,Casa Italia

Casa Italia Tirana ID: future13447
110 m2 3 2 1
75,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future13446
63.9 m2 1 1 2
46,500 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik Tirana ID: PRI13445
175 m2 2 1 2
300 € /muaj