Shitet, Ambjent, Fresku
Shitet, Ambjent, Fresku
Shitet, Ambjent, Fresku
Shitet, Ambjent, Fresku

Pershkrimi

Shitet ambjent biznesi në zonën e Freskut në rrugën e Telferikut në zonë të preferuar dhe buzë rruge. Ambjenti është i pozicionuar në katin 0 . Ka orientim perëndim dhe sipërfaqe totale 100m2 . Ambjenti është i pajisur me dokumentacion të rregullt hipotekor. I përshtatshëm për aktivitete të ndryshme biznesi. • kondicioner dhe aspirim • Pamje nga rruga kryesore •jepet edhe me qera 180 euro Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Commercial
plus11809
100 m2
0
0
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Fresku
Albania
Tirana
Fresku

Prona te ngjashme

Shitet,Apartament 3+1,Casa Italia

Casa Italia Tirana ID: future13447
110 m2 3 2 1
75,000 €

Shitet,Apartament 1+1,Unaza e Re

Unaza E Re Tirana ID: future13446
63.9 m2 1 1 2
46,500 €

Qera, Apartament 2+1, Kopshti Zoologjik, Tiranë.

Kopshti Zoologjik Tirana ID: PRI13445
175 m2 2 1 2
300 € /muaj