Shitet, Apartament 4+1, Elbasan
Shitet, Apartament 4+1, Elbasan
Shitet, Apartament 4+1, Elbasan
Shitet, Apartament 4+1, Elbasan
Shitet, Apartament 4+1, Elbasan

Pershkrimi

Shitet apartament në Elbasan në rrugën Institut. Apartamenti ndodhet në katin e 8 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar. Apartamenti ka një sipërfaqe prej 187m2 dhe është i organizuar si në vijim: ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi, 3 tualete, 3 ballkone. Apartamenti shitet bosh. Orientimi i tij perëndim mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës. Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës (qetësinë, sigurinë , ajrin e pastër si dhe është zonë tepër familjare, akses në rrugët kryesore me linjë urbani që të lidh me qendrën, shkollë, kopshte, çerdhe, njësi të ndryshme tregtare). Ekstra që ofron apartamenti: • me hipotek • kubaturë e rregullt katrore • ndërtim cilësor Për ta vizituar na kontaktoni !

Tipare

Apartment
plus11810
187 m2
8
5
3
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Elbasan
Albania
Elbasan

Prona te ngjashme

Shitet, Shtëpi Private, Kavajë

Kavajë Kavaje ID: plus12306
1000 m2 3
50,000 €

Shitet, Toke, Autostrada Tirane-Durres

Autostrada Tirane Durres Tirana ID: 12305
500 m2 6
50,000 €

Shitet, Apartament 2+1, Fresku

Fresku Tirana ID: plus12304
92 m2 2 1 35
55,000 €