Shitet, Tokë, Vaqarr

Pershkrimi

Shitet tokë në Vaqarr, Prush, përballë shkollës 9-vjeçare, në afërsi të rrugës kryesore. Me sipërfaqe totale prej 4000 m2 me çertifikatë pronësie. Toka është e përshtatshme për ndërtime dhe për aktivitete të ndryshme biznesi. Opsion ideal investimi. Për më tepër na kontaktoni!

Tipare

Land
plus11811
4000 m2
0
Ka Hipoteke
2019-08-10

Adresa

Vaqarr
Albania
Tirana
Vaqarr

Prona te ngjashme

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13527
40 m2 0 1 10
42,000 €

Shitet, Garsoniere, Rruga e Barrikadave

Rruga e Barrikadave Tirana ID: OPP13526
40 m2 1 6
42,000 €

Qera,Ambjent Biznesi,Qendër

Qender Tirana ID: AL13525
580 m2 4
10,000 € /muaj