Apartament 2+1 për shitje 21 Dhjetori

Pershkrim

Apartamenti ndodhet tek 21 Dhjetori, Fusha e Zeze. Informacion mbi Apartamentin: Kati i 7 Banim • Sipërfaqe: 93.84 m2 Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi • 2 Tualete njeri me dritare • Ndërtim i Ri • Me Parket • Sistem kapot dhe sistem chiller •Orientim:Lindje. Për ta vizituar na kontaktoni!

Tipare

Shitur
Per Shitje
Apartament
117,000 €
7
Në proces hipotekimi
2018-12-04

Me teper tipare

Adrese

21 dhjetori
Albania
Tirana
21 dhjetori

Prona te ngjashme